Пияни карат из монтанско
Пияни карат из монтанско / netinfo

Полицията в Лом засече пиян водач на товарен авомобил „ДАФ”. 34 годишният Г.Д. от същия град управлявал с 2,23 промила алкохол в издишания въздух.
В Монтана пиян 54 годишен водач загубил управление над „Фиат Темпра” в района на кръстовището на площад „Славейков” и преминал през бетонен бордюр и тревни площи. Алкотестът му отчел 2,49 промила.