Отново излъган от телефонни измамници
Отново излъган от телефонни измамници / netinfo

За поредна жертва на телефонни измамници съобщават от ОДП Враца. 76 годишна жена от с. Галатин е подала жалба в полицията в Криводол. Жената обяснила, че на 29 март, на домашния й телефон се обадил непознат мъж, който й съобщил, че внукът й  е катастрофирал и е убил дете. За да му се помогне са необходими 2 000лв. Уговорката между непознатото лице и тъжителката била, сумата да бъде оставена на чешмата до изхода на с.Галатин. Жената оставила  парите на уговореното място, но по-късно  установила, че е измамена.