Откраднаха два автомобила за един ден
Откраднаха два автомобила за един ден / netinfo

Лек автомобил “Сеат Кордоба” е откраднат вчера от улица “Стоян Кялъчев” във Враца. Сигналът в полицията е подаден от собственика на колата, 25-годишен мъж с инициали Ц.П. Същият ден между 2:00 и 6:30 часа сутринта е откраднат друг автомобил – “Фолксваген Голф 4” с великотърновска регистрация. Колата се е намирала на паркинг в ж.к. “Младост” в Монтана и е собственост на италиански гражданин. За кражбата е сигнализирал 27-годишния П.И., който е ползвал автомобила.