Олимпийска горичка във Враца
Олимпийска горичка във Враца / netinfo

Първите дръвчета от Олимпийска горичка засадиха днес във Враца бивши и настоящи спортисти и деятели. Зам. кметът Тони Милева, Секретарят на Областна администрация Славян Янков, Николай Ненчев - директор на ПП "Врачански балкан", заедно с представители на клубовете по борба, джудо и кик-бокс, допълниха липсващите дървета от Мемориален комплекс "Ботев път" с 50 явора.

Най-малките спортисти-залесители бяха Витан- синът на Таня и Ники от клуба по джудо и Димитър - син на Ирена и Юлиян от клуба по борба.

Инициативата е свързана с празника Цветница, а идеята е, да стане традиционна.