Община Враца посрещна лазарки
Община Враца посрещна лазарки / netinfo

Малки лазарки от група „Слънчице” в ЦДГ „Дъга”, посетиха Община Враца. Облечените в традиционни фолклорни носии деца поздравиха кмета на община Враца инж. Тотю Младенов и заместник-кмета по образование Силвия Драйчева с обредни лазарски песни и благословия за здраве, щастие и берекет. Лазарките под ръководството на Жоржета Иванова и музикалния педагог Мая Жекова пожелаха на общинското ръководство дълголетие и плодородна година. От своя страна кметът Тотю Младенов дари момичетата с яйца, бонбони и дребни подаръци.