Няма да спират топлата вода на врачани за сега. Зам.изпълнителният директор на „Топлофикация” Кремен Георгиев не е допуснал служителите на „Булгаргаз” на територията на дружеството и те не са успели да спрат подаването на синьо гориво, съобщи самият той за Дарик.
„Подписах протокол, че не могат да влязат и си тръгнаха”, каза Георгиев и допълни, че според него наиска е на политическа основа. „Първоначално се опитаха да ни забранят да произвеждаме ток и след като не стана решиха да ни манипулират чрез газа, въпреки, че изпълняваме погасителния си план”.
„Топлофикация” Враца дължи на „Булгаргаз” 4 600 000 лв.