Мъж подхвърли 150 лева за подкуп на полицаи
Мъж подхвърли 150 лева за подкуп на полицаи / netinfo

Опит за подкуп на полицаи направи 42-годишен мъж от Козлодуй. Около 2.30 часа в неделя мъжът с инициали В. Ц. изискал патрул на Районното управление в Козлодуй да посети дома му във връзка с подадена жалба от съпругата му.

След разговор с полицаите и в момента на тръгването на служебния автомобил, той хвърлил в колата сумата от 150 лева, след което се скрил в къщата си и се заключил, като по този начин осуетил връщането на парите, съобщават от ОДП-Враца.