Младежките парламенти се срещнаха в Пазарджик
Младежките парламенти се срещнаха в Пазарджик / netinfo

Ученическият общински съвет – Враца взе участие в ІХ-та пролетна сесия на Детските и младежки парламенти в България, проведена в Пазарджик от 26 до 28 март.
В срещата участваха младежки парламенти от 14 града от страната. През първия ден те запознаха своите колеги с дейността си. През втория, разделени на четири работни групи обсъждаха различни предложения в  областите на културата, спорта, социалните дейности и здравеопазването. Третият ден бе отделен за дискусии и обмяна на опит.