Мениджъри за 1 ден ще станат 10 ученици от 11 и 12 клас от Враца днес. Те ще са част от екипа на областният управител д-р Антонио Георгиев, който вече има приготвени две задачи за тях. Средношколците ще бъдат разделени в два екипа. Задачата за единия екип е да подготви тема и план за изпълнение на благотворителна инициатива на областния управител за набиране на 45 000 лева, а за другия – да извършат наблюдение, да подготвят препоръки и дадат оценка в качеството си на клиенти на различни административни услуги.
Като част от инициативата „Мениджър за 1 ден” две ученички от Професионалната гимназия по търговия и ресторантьорство ще станат част от екипа на Териториалната дирекция на НАП във Враца. В рамките на работния ден те ще се запознаят с дейността на всички отдели и услугите, които приходната агенция предлага на клиентите си.