Маскирани се опитали да оберат банкомат, намиращ се в аптека в центъра на село Бутан. В 1 часа на 1 април 4ма мъже с черни качулки нахлули в помещението, пригодено в единия край за спане на собствениците. Нападателите нанесли побой на Сашо и Мариета Борисови, завързали ги, след което направили отвор в банкомата.
Пристигането на полицейски патрул подплашило крадците и те избягали през прозорец в задната част на помещението. При оттеглянето си взели със себе си сума от около 200 лв. и различни медикаменти. След извършения оглед, в съседски двор е намерен чувал с ъглошлайф, използван за разрязване на банкомата. Пари от него не липсват, уточняват от полицията.