Кметът на Враца сади дръвчета в Дом за възрастни хора
Кметът на Враца сади дръвчета в Дом за възрастни хора / netinfo

Кметът на община  Враца инж. Тотю Младенов  и заместник кмета по здравеопазване д-р Слави Георгиев посадиха дръвчета в  градинката на дома за стари хора „Зора”. Съвместно  с възрастните  хора, които обитават старческия дом , те залесиха пет кестена, 4 брези и два храстови масива. Инициативата е част от кампанията „Да засадим дърво”.