Изхвърлиха новородено в контейнер за смет
Изхвърлиха новородено в контейнер за смет / netinfo

Труп на новородено бебе е бил намерен в контейнер за смет в Монтана, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града. Тялото е открил 61-годишен клошар. Аутопсия в болницата в Монтана установила, че момченцето е било родено живо и без каквито и да било физически увреждания. Бебето е било изхвърлено живо в контейнера, по тялото му не са открити следи от насилие. Полицейската дирекция в Монтана разследва случая, издирва майката на детето. Информацията е на Румен Лозанов.