Двама собственици откриха откраднатите си автомобили
Двама собственици откриха откраднатите си автомобили / netinfo

Ползвател на лек автомобил „Форд”, който бил откраднат в понеделник, откри сам колата на не охраняем паркинг във Враца. Фордът е собственост на 61-годишната Т.П. от града. Вчера, коагто е намерил колата, нейният ползвател установил, че тя е с демонтирана скоростна кутия, акумолатор и 2 врати.


Същият ден друг собственик на откраднат автомобил, съобщил в полицията че е намерил сам колата си. БМВ-то е открито в работилница в град Враца. То е било откраднато на 3 февруари тази година и е обявено от полицията за общонационално издирване. Работата и по двата случая продължава, съобщават от полицията.