Тържествено закриване на инициативата “Да възкресим мечтите си” на Политическа партия ГЕРБ се проведе вчера. Кампанията е организирана по повод големия християнски празник Великден. В хепънинга провел се пред бившето кино “Централ” се включиха музикални и танцови състави.
Беше организиран и конкурс за най-красиво изписано яйце, като на място деца и родители оцветиха близо 150 яйца. 30 от младите творци бяха наградени от г-н Николай Коцев – председател на регионалната партийна структура. Грамоти получиха и всички ученици от врачански училища изрисували огромното триметрово яйце пред офиса на партията. Празника уважиха кметът на община Враца инж. Тотю Младенов и заместник кмета Тони Милева. За финал на събитието се изви дълго хоро.