Абитуриенти изнесоха концерт
Абитуриенти изнесоха концерт / netinfo

Врачанският областен управител връчи своя почетен знак І степен на директора на СОУ "Отец Писий" Красимир Данов за достойното представяне и широките творчески изяви на учениците и за труда на учитилите им. Д-р Антонио Георгиев присъства на 20-ия юбилеен концерт на абитуриентите на "Отец Паисий" от класовете по хореография и музика. А преди това в Център "Натура 2000" беше открита изложба на завършващите изобразително изкуство.