Лишиха Локо /Дряново/ от домакинство, ФК Павликени се размина с глоба
Лишиха Локо /Дряново/ от домакинство, ФК Павликени се размина с глоба / netinfo

Дисциплинарната комисия към Зоналния съвет на БФС във В. Търново лиши от домакинство за една среща и глоби 350 лева отборът на “Локомотив” /Дряново/. Новакът в Северозападната “В” група е санкциониран заради ексцесии по време на домакинската среща с “Чумерна”, завършила 3:1 за еленчани.

Дряновския клуб ще плати 250 лева и ще търси терен за следващото си домакинство заради влизане на президента му Георги Вълев и администратора Габровски в съдийската стая през почивката между двете полувремена. Другите 100 лева за нахлуване на терена, без последствия, на публика и на треньора Димитър Методиев, в 38- та минута на двубоя, след отсъдена дузпа в полза на “Чумерна”.

Заради закъснението на срещата с “Бдин” /Видин/ и хвърлени предмети по терена, без последствия, парична санкция от 100 лв. е наложена на ФК “Павликени”.