Отново автокино във Варна
Отново автокино във Варна / netinfo

И това лято във Варна отново ще има автокино. Първата прожекция ще бъде тази вечер от 21,00 часа на полигона „Почивка”, който се намира по пътя за Трета буна. Зрителите ще могат да гледат българския филм “Каръци”, тръгнал преди месец на голям екран.

Възраждат лятното кино във варненски курорт

Цените на билетите са 9 лева за възрастен и 7 лева за деца. Приходите ще бъдат използвани за ремонта на единственото лятно кино във Варна, което ще заработи от 10 юни в курорта "Св. св. Константин и Елена".

Автокино е тип кино, състоящо се от голям външен филмов екран, операторска кабина, щанд за храни и напитки и голям паркинг за автомобили. В рамките на това затворено пространство, клиентите могат да гледат филми в уединение и комфорта на своите автомобили.