снимка: архив
снимка: архив / Национална лига футзал
Шампионите от "Варна сити" постигнаха победа с 3-0  над ФК "Г" в Национална лига футзал. Мачът се игра в зала "Владислав" в комплекс "Черно море". Победата за варненци не дойде лесно, тъй като трите гола паднаха в последните 8 минути на срещата. Даниел Димов откри в 32-ата, малко след като Бойчо Марев бе нацелил дясната греда на вратата на Теодор Жеков. Владимир Бахъров покачи на 2-0 4 минути по-късно, а крайното 3-0 оформи Георги Герасимов секунди по-късно. Гостите имаха доста кадрови проблеми и бяха с група от само 7 души.

"Варна сити": Илиян Илиев, Благовест марев, Бойчо марев, Даниел Димов, Димитър Петев (Господинов, петров, Бахъров, Димитров, Герасимов, Джамбазов, Несторов)

ФК "Г": Теодор жеков, Пламен Симеонов, Пламен петков, Христо Петков, Христо Сапаревски (Владимир Станчев, Теодор Йорданов).

Съдии: Калоян Кирилов, Траян Енчев.

Времеизмерващ: Ивалин Веселинов
Делегат: Пламен Хаджийски