Андрей Тодоров спечели бронзов медал от силния международен турнир 28 Grand prix Croatia / КК Шурикен
Андрей Тодоров спечели бронзов медал от силния международен турнир 28 Grand prix Croatia. Спортист №3 на Кюстендил за 2018 година се пребори за медала след 5 победи и само 1 загуба, в категория -63 кг при кадетите / 14- 15 години /. Състезателят на КК „Шурикен” изигра много силни срещи, в голяма конкуренция.

КК Шурикен

КК Шурикен

Андрей Тодоров, Янислав Миленков и Виктория Венкова бяха тримата каратеки от кюстендилския клуб „Шурикен”, в националния отбор на България за турнира. 28 Grand prix Croatia събра над 1200 състезателя от над 20 държави.

Янислав Миленков загуби 2-1 в първия кръг, като загуби двубоя в последните 10 секунди. Виктория Венкова постигна победа в първия кръг, но загуби във втория, каза за Дарик треньорът Веселин Димитров.