КК Шурикен и ШКК Шампион
КК Шурикен и ШКК Шампион / КК Шурикен
Над 80 деца, от 4 до 18- годишна възраст присъстваха на Коледно тържество на КК "Шурикен" и ШКК "Шампион". Отбелязана бе една от най- успешните години за КК "Шурикен", който за пореден път се класира на 2- ро място в комплексното класиране на Българска национална федерация по олимпийско карате. Шурикените спечелиха 23 златни, 17 сребърни и 36 бронзови медала. Общо 76 медала от Национални първенства и Национална купа, и над 400 медала и 30 купи от всички състезания през годината На тържеството бяха наградени и най- успешните каратисти на двата клуба. Наградите бяха купи, спортни обувки и парични премии.

КК Шурикен

КК"Шурикен"

1.Георги Матуски - вицесветовен шампион ката
2.Янислав Миленков - Балкански шампион кумите
3.Владимир Назъров - ката и Деян Миленков - кумите бронзови медалисти от Балканско първенство индивидуално

Мартин Василев, Радослав Йорданов, Лъчезар Петров , Асен Миланов, Божидар Сотиров, Андрей Тодоров и Велизар Колешански също са част от наградените състезатели.

КК Шурикен

ШКК"Шампион"

1.Радин Тихолов - Световен шампион - кумите
2.Християн Василев -вицесветовен шампион - кумите
3.Виктория Венкова - бронзов медал от европейско първенство кумите

Всички останали спортисти също бяха наградени с различни предметни награди.
Партито премина с весел купон, празнична торта и дискотека.

КК Шурикен

Треньорският екип благодари на всички каратеки за положените усилия, упорития труд и спечелените медали, за всички постижения в карате до. Пожелават им весели празници.
КК "Шурикен" продължава с тренировките, които няма да се спират през празниците.