ФК Кюстендил ще спечели отново в група Осогово, 9- ти пореден успех за Ботев
ФК Кюстендил ще спечели отново в група Осогово, 9- ти пореден успех за Ботев / Дарик Нюз, архив

Отборите в челната тройка на класирането на областна футболна група „Осогово" постигнаха победи в 24 кръг. Вече е ясно, че първенец в групата ще е тимът на ФК „Кюстендил". Той надигра „Спортист"- Слокощица с 5:1. Два кръга преди края на първенството „Кюстендил" има 58 т., 8 повече от втория „Ботев".
Девета поредна победа постигна вторият в класирането „Ботев"- Лозно, като надделя с 5:2 над борещия се за място в тройката „Елешница"- Ваксево.
„Струма"- Нов чифлик спечели с 2:1 срещу „Руен"- Богослов и заема третото място в класирането на група „Осогово". Без победител завърши двубоя на опашката, като последният „Копие"- Копиловци направи 2:2 с предпоследния „Осогово" в Багренци. Другите резултати: Жабокрът- Граница 1:4; Търновлак- Горна Гращица 2:1.