75 минути бяха необходими за момчетата на треньора Найден Найденов за безапелационната победа с 3:0 гейма. / netinfo
Бургаските волейболисти се утвърдиха на първото място в Суперлигата
Волейболистите от "Нефтохимик 2010" се утвърдиха на първото място в националната Суперлига, след успех с 3:0 срещу пернишкия "Миньор".

75 минути бяха необходими за момчетата на треньора Найден Найденов , за да бетонират превъзходството си в зала "Младост".

В отделните геймове резултатът е 25:18, 25:13, 25:17.

Валентин Братоев беше най-резултатен с 15 точки /4 аса и 3 блока/. Диагоналът Жани Желязков завърши с 13 точки/4 блока/. 10 точки за победителите добави централния блокировач Николай Къртев.

волейбол

В този мач на полето се появиха и младоците Димо Димов, Денис Карягин и второто либеро Светослав Томов, които също дадоха своя принос за разгромния резултат.

В петък бургаските волейболисти гостуват във Варна на деветия във временното класиране "Черно море БАСК".

Морското дерби е от 16-ия кръг в Суперлигата и е с начален час 18:00.