Хайдук вгорчи празненствата на Звезда
Хайдук вгорчи празненствата на Звезда / netinfo
Цървена звезда не успя да завърши шампионския си сезон с победа. Хайдук Кула успя да стигне до равенство 1:1 на Мала Маракана в мача, след който „звездашите” получиха вече спечелената си шампионска титла на Сърбия.

Давидов откри резултата за гостите от Кула три минути преди края на първото полувреме. Ненад Милияш изравни резултата и спаси Звезда от поражение пред повече от 20 000 свои навиячи, възползвали се от свободния вход и дошли да видят как любимците им триумфират с 25-тата си титла.

Преди седмица белградският гранд спечели и купата за 22-ри, оформяйки десети златен дубъл в своята история.

В другите срещи от последния кръг вторият в първенството Партизан разгроми последния Младост Апатин със 7:1, а Бежания победи вече класиралия се за евротурнирите Войводина Нови Сад с 3:2.