Инвалидите във Враца днес ще пътуват без пари в тролеите, съобщи за Дарик управителят на "Тролейбусен транспорт" Славчо Тодоров. Поводът е Международния ден на хората с увреждания - 3 ноември. По неофициални данни в областта инвалидите се повече от 5 хиляди.
Тази сутрин областният управител на Враца д-р Антонио Георгиев ще връчи телевизор за клуба на инвалида. Обещание за това даде лично той, преди седмица, на среща с хора с увреждания.