Завърши ремонта на училището в Тишевица
Завърши ремонта на училището в Тишевица / netinfo

Приключи основният ремонт на средищното училище в село Тишевица, това съобщи за Дарик пиарът на Община Враца Петя Ганчовска. През изминалите няколко месеца сградата беше изцяло ремонтирана и преоборудвана със средства от Програмата за оптимизация на училищната мрежа на Министерството на образованието.

Подменени са чиновете и бюрата в кабинетите, монтирани са нови гардероби, направен е нов компютърен кабинет с мултимедия, климатик. Столовата е обзаведена с нови маси, столове, хладилници, печки и фризери. Използваните средства са в размер на 335 хил. лева за ремонта на сградата и стола на училището и около 110 хиляди за обзавеждане и оборудване.