Запалиха кола в Боровци
Запалиха кола в Боровци / netinfo

Лек автомобил горя в село Боровци снощи около 20 часа. Неизвестно лице е запалило “Мазда 323” със софийска регистрация собственост на 50-годишния М.М. от столицата. Колата е ползвана от лице от село Горни Лом, чиято самоличност не е установена. Огънят е потушен от екип на пожарната в Берковица.