Запалиха автомобил в село Попица
Запалиха автомобил в село Попица / netinfo

Лек автомобил "Опел" изгоря напълно вчера рано сутринта в село Попица. Сигналът в полицията е подаден на 22 март в 4:35 сутринта от В.Г. на 55 години, пред чийто дваор била паркирана колата. След проведените бързи оперативно-издирвателни действия органите на реда от Бяла Слатина са заловили извършителя - 25-годишния С.И. от същото село.