Уволнен стигна до юмручна саморазправа
Уволнен стигна до юмручна саморазправа / netinfo

Мъж се опита да набие служителка при връчване на заповедта му за уволнение. Инцидентът е станал в с.Слатина, монтанско. В.Н. - на 53 г. е от Вършец, според информация от ОДП Монтана, той се държал агресивно към служителите, които му връчили заповедта и ударил с ръка една от присъстващите, при което счупил очилата й.

След намесата на охраната на обекта мъжът е продължил да вика и крещи, с което грубо е нарушил обществения ред и спокойствието на гражданите. На нарушителя е съставен акт по указа за борба с дребното хулиганство. С решение на Берковския районен съд му е наложена глоба в размер на 30 лв.