Съветниците от Атака - недоволни
Съветниците от Атака - недоволни / netinfo
Общинските съветници от “Атака” Враца днес ще гласуват всички докладни на съвета с “Въздържал се”. Заявлението беше направено в началото на заседанието на Общинския съвет. Причината за своеобразния протест е заради "непрозрачност при управлението на Община Враца и множеството върнати от областния управител решения на съветниците".