Щабът за кризисни ситуации във Враца се среща днес
Щабът за кризисни ситуации във Враца се среща днес / netinfo

Първото заседание на Щаба за недопускане на кризисни ситуации през зимата свиква днес областният управител д-р Антонио Георгиев.

В щаба влизат заместник областният управител Георги Раловски, инж. Стефан Илиев, директор на Областно „Пътно управление”, инж. Мариус Иванов, директор на Гражданска защита, комисар инж. Иван Сълов, директор на Областна дирекция на полицията и Тони Петров, представител на дружество „Пътинженеринг – М”, което отговоря за зимното снегопочистване и поддръжка на републиканската пътна мрежа в област Враца.