Започна реализацията на новата организация за движението по врачанските улици. В района на Табашкия мост вече е монтирана и работи новата светофарна уредба.
Според законовите разпоредби в седем дневен срок след поставянето на съоръжението ще стане ясно дали то да работи само на предупредителна жълта светлина. Поставянето на светофара се наложило заради редица жалби, депозирани от граждани в местната администрация.
Не са малко и катастрофите, станали на това възлово място във Враца, допълни още инж. Младенов. За дейностите по закупуване и монтиране на новия светофар са изразходени 50 хил.лв. от общинската хазна.