Продължава подмяната на табелите в Криводол
Продължава подмяната на табелите в Криводол / netinfo
18 указателни табели за начало и край на Община Криводол и четири очертаващи маршрута до „Градешки манастир” са подменени от началото на месец ноември до сега, съобщи за Дарик кмета на града инж. Николай Иванов. Целта на кампанията по подмяна на пътната сигнализация е да подобри организацията на движението, като за това ще е нужно да се монтират още 190 пътни знаци.

Предполага се, че с тяхна помощ се въведе ред в преминаването на леки и товарни автомобили, ще се подобри сигнализацията за пешеходците и ще се отклоняват тежкотоварните и земеделски машини да не преминават по централните улици на града.