Проблемите на общинското здравеопазване бяха дискутирани във Враца
Проблемите на общинското здравеопазване бяха дискутирани във Враца / Иван СТрижлев

Дискусионен форум „Общините и здравеопазването – проблеми и предизвикателства” се провежда днес във Враца. Той е организиран от комисията по здравеопзване на Националното сдружение на общините в Република България. Представители на 36 общини ще разискват проблемите на местното здравеопазване, методиката за разпределяне на средствата за болниците в отдалечените и рисковите райони и други значими за общинското здравеопазване въпроси.