Плашат с убийство служители на Община Враца
Плашат с убийство служители на Община Враца / netinfo

Заплашиха с убийство двама служители на отговорни постове в Община Враца, съобщи преди минути кметът Тотю Младенов. Заплахите са получени на служебните мобилни телефони, на 1 декември, около 16 часа. В единият от случайте е отправена заплаха и към член от семейството.

„Имаме пълно съдействие от полицията и по случаите вече се работи, уточни Тотю Младенов и добави, че заплахите са свързани с изпълнение на служебните ангажименти на двамата служители. Заради провеждащото се разследване имената им се пазят в тайна.