Откраднаха банкомат в ЛОМ
Откраднаха банкомат в ЛОМ / netinfo

За откраднат банкомат съобщават от полицията в Монтана. Това е станало миналата нощ в гр. Лом, когато неизвестно лице с помощта на твърд предмет е взломило две врати от алуминиева дограма, след което с огнережещ инструмент е разрушило здраво направена преграда за защита на имот и отнело банкомат с неустановена сума пари, собственост на банка. По случая работи РУ МВР Лом.