Официално предадоха Спорти имоти
Официално предадоха Спорти имоти / netinfo
Собствеността върху "Спортни имоти" на Община Враца предаде официално тази сутрин областният управител д-р Антонио Георгиев. Това стана в началото на провеждащото се днес 25-то по ред заседание на Общинския съвет. Папката с документацията получиха кметът инж. Тотю Младенов и председателят на ОбС Николай Коцев.

"Днес сложихме край на сагата със спортните имоти. Враца вече притежава собственост от 380 декара, върху които съвсем спокойно може да инвестира, да развива спорт и физкултура", каза областният управител.