Обраха 50 годишен мъж на пътя между Селановци и Кнежа
Обраха 50 годишен мъж на пътя между Селановци и Кнежа / netinfo
50 годишен мъж е бил ограбен снощи на пътя между Селановци и Кнежа, съобщиха от Областна дирекция полиция – Враца.

При организирано нападение на пътя бандитите са отнели сумата от 16 000 лева и мобилен телефон от 50-годишният М.Б. от град Бяла Слатина Пътят на “Фолксвагена”, който той управлявал бил преграден от два автомобила. От тях слезли пет-шест души, като единият от тях бил въоръжен с пистолет, а останалите – с метални тръби и гумени палки.

Те нанесли побой на мъжа и му отнели чантата с парите и телефона, след което изпотрошили стъклата и фаровете на автомобила и се оттеглили. Говорителят Красимир Василев уточни, че потърпевшият не може да даде описание на нападателите си и да посочи марка и модел на двата автомобила, с които се придвижвали, а по случая е образувано дознание