Областна администрация Враца ще се рекламира пред ученици
Областна администрация Враца ще се рекламира пред ученици / netinfo

Областна администрация Враца ще се рекламира пред учениците на организира среща с единадесетокласници и дванадесетокласници от врачански училища. Целта на проявата е да се популяризира дейността на държавните администрации и привличането на младите хора за работа в нея.

На срещата ще се популяризира работата на държавната администрация и по-конкретно тази на областния управител. Около 50 средношколци ще участват в среща с д-р Антонио Георгиев и неговия екип. Те ще имат възможност да разберат повече за това, какво работи областният управител, как се управлява една територия, колко и какви хора са нужни за това, какво всъщност прави администрацията и има ли бъдеще за младите хора в нея.