Бурята разразила се снощи изтръгна от корен една от двете магнолии на площад „Христо Ботев” във Враца. Стихията е съборила и част от светлинните пана на коледната украса в жилищен комплекс „Дъбника”.
На много места в града има съборени керемиди от къщите. Няма сериозни повреди от ураганния вятър, това съобщи за Дарик Пламен Панталеев от Гражданска защита към общинската администрация. Той допълни още, че не са констатирани прекъсвания на електрозахранването и няма нарушени комуникации.