Ново самоубийство във врачанско
Ново самоубийство във врачанско / netinfo

Трупът на 52-годишния Йотко Петров от Враца е намерен вчера във водоем „Ливашки язовир” край село Върбица. Сигналът в полицията е подаден от кмета на селото. При огледа не са открити видими следи от насилие. В дома на брата на починалия е намерено предсмъртно писмо.

За още един смъртен случай ни информират от полицията в Монтана.

51-годишен велосипедист от Монтана е починал вчера сутринта в 6:30  в местната болница. Мъжът е постъпил в лечебното заведение на 15 март към обяд с информация, че се е блъснал в метален стълб, намиращ се в района на бензиностанция „Ромпетрол”. При направения оглед не са открити следи от насилие. Трупът е изпратен за аутопсия и установяване причините за смъртта. По случая работи полицията в Монтана.