Незаконни пушки прибраха във врачанско
Незаконни пушки прибраха във врачанско / netinfo

Две пушки иззеха полицаите от врачанско при полицейски акции. В Тишевица в дома на Х. С. е открита самоделно направена едноцевна пушка 16 калибър. Оръжието и боеприпаси са предадени доброволно на органите на МВР. В с. Враняк е иззета  незоконно притежавана пушка "Гювенсан", съобщават от ОДП - Враца.