Изложба по случай Димитровден във Видин
Изложба по случай Димитровден във Видин / netinfo

Изложба «Видин през първата половина на XX век в пощенските картички на Митко Лачев” ще открие днес кметът на града Румен Видов. Изложбата е част от културният календар по случай празника на града Димитровден.

Пощенските картички са изложени в Общински драматичен театър, където безплатно ще бъде представена и постановката «Ела при мен....Кремъл». Постановката е по режисура на Димитър Поляков.