Домоуправители обсъждаха проблемите си с кмета Младенов
Домоуправители обсъждаха проблемите си с кмета Младенов / Иван СТрижлев

Да се въведат регулярни срещи и да има ясна регламентация на статута и правомощията на домоуправителите- за това настояха отговорниците на жилищни райони във Враца на среща с инж. Тотю Младенов и представители на общинска администрация. Според представителите на домсъветите  е необходимо и по-тясно взаимодействие с органите на реда , да се скъси  дистанцията между общинската администрация и жителите на района и да се преодолее бюрократичната бариера, която забавя решаването на проблемите.

"Ще решаваме проблемите оперативно и без бюрократични спънки, но очакваме домоуправителите и гражданите да поемат своите ангажименти", подчерта кметът.