Извършителите на два грабежа на жени разкри полицията във Враца. Това са 15 и 16-годишни младежи от Бяла Слатина, които на 18 и 24 ноември нападнали жени в гр.Враца, ж.к.”Дъбника”, като със сила отнели от тях пари, златни накити, мобилни телефони, дебитни и лични карти.
По случаите са образувани дознания.