Баба бе ограбена в дома си
Баба бе ограбена в дома си / netinfo

Възрастна жена от село Баница бе ограбена в дома си от две неизвестни лица, съобщиха от полицията. Към полунощ на 2 срещу 3 февруари нападателите чрез взлом влезли в къщата на 78-годишната Т.Г. След използване на физическа сила са й отнели 400 лева, замразено свинско месо и около 70 килограма ронена царевица. Пострадалата е с лека телесна повреда.

Полицейски служители с помощта на служебно куче са открили шапка на 150 метра от къщата, за която са установили, че е на 27-годишния К.К. от село Баница, който се укрива от органите на реда.