Тролейбус аварира и затрудни преминаването по бул. “Демокрация” за повече от час рано тази сутрин.
Инцидента е заради късо съединение в електроинсталацията на шофьорската кабина. Пътниците и шофьора са се разминали само с уплаха, заяви за Дарик управителя на “Тролейбусни превози” – Враца ЕАД – Славчо Тодоров. Аварийната кола не е успяла да стигне навреме заради катастрофа. Към момента графика е възстановен и тролеите се движат без закъснение допълни още Славчо Тодоров.
“Тролейбусни превози” - Враца разполага с още 2 резервни тролея, които незабавно поемат курсовете в случай на повреда.