Халф на ФК Верея с контузия
Халф на ФК Верея с контузия / fcvereya.bg

Халфът на ФК Верея Якуб Идризов получи контузия по време на двубоя на неговия тим с Пирин (Благоевград) от 23-ия кръг на първенството в Б група. Срещата завърши 0:0, а полузащитникът напусна принудително още в 28-та минута след като при единоборство получи тежка аркада. Футболистът бе откаран в болница където му бяха направени четири шева.

След интервенцията играчът на старозагорци се завърна на стадиона и доизгледа мача от трибуните на клубния стадион „Трейс Арена".

По-интересните моменти в него бяха през второто полувреме като още в 46-та минута вратарят на ФК Верея Ел Каруби трябваше да се намеси, за да предотврати опасна ситуация, създадена от Пирин.

В 60-та минута отново стражът отново се отличи с добра намеса.

Преди това удобна възможност за гол пропуснаха и домакините. В последните минути двата тима си размениха по едно опасно положение, но без това да се отрази на резултата.