Oтборът на Лудогорец надигра по всички параграфи тима на Марибор в първия плейофен сблъсък между двата тима за влизане в групите на Лига Европа, но така и не успя да победи словенския си противник. Това съобщава спортният сайт GONG.BG.

Разградчани пропуснаха изключително много положения пред вратата на своите гости и могат да съжаляват, че не успяха да вземат преднина преди реванша в Словения.

Двубоят на „Лудогорец Арена” завърши при резултат 0:0 и така интригата остана изцяло за ответния сблъсък в Марибор. Домакините играха с човек повече цели 35 минути, но и това не им помогна в търсене на своята 30-та победа в европейските клубни турнири.

Футболистите на Стойчо Стоев отправиха 28 удара към противниковата врата, но без особен успех. Антон Недялков пропусна  два отлични шанса през първата част, а Жоржиньо не успя да вкара от няколко метра. През второто полувреме Марселиньо удари напречната греда.

За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари