Спартак загуби в последната си контрола от Миньор Перник
Спартак загуби в последната си контрола от Миньор Перник / dariknews.bg

В последната си контролна среща от лагера в Банско Спартак Плевен загуби от Миньор Перник с 2:1, съобщиха от пресцентъра на клуба. Резултатът беше оформен още през първото полувреме на футболния мач. Перничани поведоха с 1:0, но след изпълнение на ъглов удар Кристиян Григоров с глава изравни, а до края на полувремето футболистите от Миньор успяха да отбележат нов гол за крайното 2:1.

През второто полувреме футболистите на Спартак надиграха напълно своя противник, но не успяха да направят обрат в резултата. Спартак започна срещата в състав:  Станислав Антонов на вратата, Цветомир Панов, Тони Паликрушев, Кристиян Григоров, Мариян Блажев, Тихомир Тодоров, Любомир Иванов, Ивайло Раденцов, Любомир Тодоров, Десислав Русев и Станислав Краев.