Клуб по спортни танци "Пауталия" завърши с коледен концерт
Клуб по спортни танци "Пауталия" завърши с коледен концерт / Петя Димитрова
Състезателната 2018 г. за Клуб по спортни танци "Пауталия" завърши с коледен концерт в читалище "Братство", в който взеха участие всички деца.
Двойката Радослав Йорданов и Димана Крумова беше наградена с плакет  и грамота, по време на церемонията  “Спортист на град Кюстендил 2018".

През изминалата състезателна година, Клуб по спортни танци "Пауталия" може да се похвали с участия и заети призови места на турнири в градовете – София, Несебър, Казанлък, Панагюрище, а също така и в гр. Скопие, Македония.

Петя Димитрова

Две от двойките, а именно Божидар Радославов – Ния Крумова и Радослав Йорданов – Димана Крумова взеха и участие в кръг от „Купа България“, а също така и в Държавен Шампионат на България в гр. Панагюрище.  Сред оспорвана конкуренция успяха да се преборят за място във финалите и да заемат призови места.

Двойките и соло момичета, състезаващи се в състезанията за изгряващи звезди, също постигнаха много успехи и завоюваха призови места в състезанията, в които взеха участие.

Треньорите на Клуб по спортни танци "Пауталия" – Петя Димитрова и Петьо Стоянов продължават усилена работа с децата, като от съвсем скоро към техния екип се присъедини и треньорка по балет, която два пъти в месеца ще работи с децата в клуба.

На всички желаем весели празници, бъдете здрави, обичащи и танцуващи!, нарекоха треньорите от клуба.